Drugs Change The World.

Dwie najbliższe sobie przyjaciółki wiodą spokojne życie. Alice spokojna, miła, zakochana w swoim chłopaku, który wraz ze swoimi przyjaciółmi podbija listy przebojów na świecie. Cher miła dla ludzi, których zna, harda, pewna siebie, jednak zatracona w samotności. Ma dwie przyjaciółki. Tą dobrą i tą złą. Handluje narkotykami, aż poznaje przyjaciół swojego kuzyna. W jednym z nich się zakochuje... Zaczyna pisać piosenki i wschodzi na wyżyny kariery. Czy skończy z dobrze płatną pracą? Czy odważy się zakochać? Czy miłość Alice przetrwa próbę związku? Jak potoczy się ich życie, które z dnia na dzień zmienia się w pełne fotoreporterów, fanów i telewizji ??

czwartek, 16 maja 2013

Is It Over?!

Sama z siebie i od innych bloggerek wiem jak bardzo zależy nam na komentarzach. Mi również. Wcześniej nie było problemu z tymi 4 komentarzami, a teraz ledwo są dwa. Może to z powodu tej historii lub po prostu nie powinnam pisać.
Nie wiem sama co mam zrobić.

Proszę was napiszcie mi czy powinnam to skończyć i was nie męczyć...
Kocham tego bloga, to opowiadanie, a jeszcze bardziej komentarze, które motywują mnie do dalszego pisania i rozwoju historii.
Może to przez pogodę i brak czasu? Sama nie wiem.

Pokażcie mi czy mam dla kogo pisać, jeżeli chcecie żebym z wami była polecajcie to opowiadanie innym, abym mogła dalej pisać (co uwielbiam dla was robić)...

Zobaczymy co będzie. Może się po prostu nie nadaję do tego.
'Nic nie musi trwać wiecznie.'


Natalie Malik.<3

4 komentarze:

 1. Nie! Nie przestawaj, proszę!
  Opowiadanie jest świetne i tak naprawdę jako jedno z niewielu jest dobrze pisane stylistycznie.
  Historia jest naprawdę ciekawa, nie przestawaj.
  Zbliża się koniec roku, więc nauki jest rochę więcej, może to dlatego na razie jest trudniej o komentarze.

  Proszę nie przestawaj !

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie przestawaj pisz dalej!
  Dopiero co odkryłam tego bloga a bardzo mi się podoba, więc proszę nie przestawaj. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tez się zmagam z tym problemem :/ Nie przestawaj pisać, bo ja to czytam na pewno :) U mnie nawet nie ma jednego komentarza pod rozdziałami :c Pisz dalej...!

  OdpowiedzUsuń