Drugs Change The World.

Dwie najbliższe sobie przyjaciółki wiodą spokojne życie. Alice spokojna, miła, zakochana w swoim chłopaku, który wraz ze swoimi przyjaciółmi podbija listy przebojów na świecie. Cher miła dla ludzi, których zna, harda, pewna siebie, jednak zatracona w samotności. Ma dwie przyjaciółki. Tą dobrą i tą złą. Handluje narkotykami, aż poznaje przyjaciół swojego kuzyna. W jednym z nich się zakochuje... Zaczyna pisać piosenki i wschodzi na wyżyny kariery. Czy skończy z dobrze płatną pracą? Czy odważy się zakochać? Czy miłość Alice przetrwa próbę związku? Jak potoczy się ich życie, które z dnia na dzień zmienia się w pełne fotoreporterów, fanów i telewizji ??

poniedziałek, 19 listopada 2012

Zawiecha.;/

Niestety, ale ze względu na mało czasu przez testy oraz małą liczbę komentarzy, muszę zawiesić blooga.  Na razie chce również skupić się na moim pierwszym bloogu. Gdy go skończę odnowię tego blooga. Wszystkich czytelników, którzy są tutaj i to czytają zapraszam na moje pierwsze opowiadanie.
www.1d-is-my-love.blogspot.com

Do zobaczenia.

Natalie Malik.<3

1 komentarz:

  1. Dziewczyno Nie błagam ja kocham twojego bloga :) Nominowałam cię do Libster Awards wiec odpowiedz na pytania : http://i-wish-one-directionn.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń